04/03/2021 - 18:53

Sosyal Medyada Paylaş

Rüyada İğde Görmek

Rüyada İğde Görmek

Rüyada iğde gören kişi, cömert ve sevilen bir kişi olarak ifade edilir. Aynı zamanda iyi niyetiyle olaylara farklı bakış açısından bakan ve gergin ortamı hızlı ve etkili şekilde sakin bir ortama çevirebilen kişi olarak yorumlanır. Bununla birlikte önemli konularda çözüm yolunu gösteren ve bunu en iyi şekilde uygulamaya koyan kişidir. İlenin güvendiği ve sevdiği bu kişinin, toplum içinde de itibar sahibi olması ve sözüne güvenilen bir kişi olması dolayısıyla tüm kapıların kendisine açılacağını gösteren rüyadır. bunun dışında hayır işleri yapan ve hayır işleriyle uğraşmayı seven kişinin, kendi kendine sürekli inanç tazelemesi yapacağına ve bu durumu bir meditasyon gibi düşünerek kendi engellerini de aşacağını gösteren rüyadır. İçinde mucizeler saklayan kişinin her zaman yapılacak bir şey olduğunu düşündürmesi, anlamlı konuşmalar yapması ve iletişim gücüyle etkilediği insanlara yönelik iş bitirici bir kişilik tarzına sahip olmasıyla ilgilidir. Kişinin, her geçen gün yetkilerinin artması ve her geçen zaman içinde daha güçlü biri haline gelmesiyle ilgili yorumlanmaktadır.

Rüyada İğde Yediğini Görmek

Rüyada iğde yediğini gören kişi, sahip olduğu yeteneklerin farkında olan ve nasıl kullanması gerektiğini bilen kişi olarak ifade edilir. İslami anlamda da yorumlanan bu rüya, son derece hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Herkese karşı eli açık davranmayı tercih eden kişiyi bekleyen mucizevi gelişmeler olarak yorumlanır. Ayrıca bastırılmış duygu ve düşüncelerin açığa çıkması ile birlikte var olan fakat körelmek üzere olan bir yeteneğinizle güzel bir iş yapacağınızı ve uzun süre bu işten para kazanacağınıza delalet etmektedir. Kendi kendini yargılamasını, şımartmasını bilen oldukça önemli bir kişiliğe sahip olan geniş düşünceli bir insanla yorumlanmaktadır. Kişinin, mesleği psikolog olmamasına rağmen psikolog gibi davranması anlamındadır. Yani oldukça sakin bir kişiliğe sahip olmak ve stresli durumları en iyi şekilde yönetebilmek anlamında yorumlanır. Birçok anlamı olan iğdenin diğer anlamı ise; iş hayatında adını duyuracak işler yapma ve başarılı bir iş insanı olma anlamındadır.

Rüyada İğde Topladığını Görmek

Rüyada iğde topladığını gören kişi, yakın zamanda kendisine bir görev verileceği anlamında yorumlamalıdır. Ailenin güvendiği ve terbiyeli yetiştirilmiş bir evladın hayırlı işler yapması ile birlikte onurlanma halidir. Ayrıca yakın zamanda önemli sorumluluklar alacağınızı ve bu sorumluluklarda lehinize oluşan durumları kötüye kullanmayacağınızı, bir kez daha takdir toplayacağınızı anlatır. Ayrıca önemli bir miras veya mal davasında yanlış olan bir durumu düzeltmeniz sonucu önemli açıdan bir şeyi başarmak anlamını taşımaktadır. İğde toplayan kişi, hak ettiği kazancı ile farklı işler yapması ile daha fazla kazanç sahibi olan kişidir. Aynı anda birçok işle uğraşan ve bu işleri en iyi şekilde yönetebilen zekâya sahip olma, başarı elde etme, toplu kazançlar sağlama anlamındadır.

Rüyada İğde Aldığını Görmek

Rüyada iğde aldığını gören kişi, yeni işlere yönelmekte güçlük çekmeyen ve her düzene göre uyum sağlayan kişi olarak ifade edilmektedir. Ayrıca her türlü olumsuzluk durumlarının yaşanmasına rağmen en kolay şekilde olaydan sıyrılma anlamındadır. İğde alan kişi, herkesin fikrini alıyor olsa bile kendi düşündüğünü doğru kabul ederek davranır. Ayrıca kafasına yatmayan bir şeyi zorunlu bile olsa uygulamaz. Bu nedenle iğde alan kişinin karakter bakımından inatçı fakat son derece akıllı biri olduğuna dair yorum yapılır. Ayrıca kişinin yaptığı her işte kar amacı gütmüyor oluşu geleceğe yönelik hayırlı işler yaptığının da göstergesi sayılır. Bununla birlikte çok uğraştığınız konularda olumlu sonuca ulaşma anlamındadır.

 

0 0