24/12/2020 - 12:59

Sosyal Medyada Paylaş

Rüyada Tavşan Görülmesi

Rüyada Tavşan Görülmesi

RÜYADA TAVŞAN GÖRMEK

                Rüyada tavşan görmek kişinin kazanacağı zaferi temsil ettiği gibi aynı zamanda da hayatının daha düzgün gideceği yönünde bir işarettir. Tabii görülen mekân ve tavşanın rengi de önemlidir. Aynı zamanda tavşan görmenin bir diğer anlamı: aşk hayatında da güzel gelişmeleri vurgular. Örneğin; bekâr birinin bu rüyayı görmüş olması kısa süre zarfında karşısına çıkacak ona uygun biri olduğunu vurgular. Ayrıca beyaz tavşan görmesi kişinin güler yüzlü bir bayan ile konuşmasına vesiledir. Tavşan görüp o tavşanı yakalamışsa bekâr kişiler için yeni bir aşk demektir. Fakat tavşanı yakalama sonrası yeme arzusundaysa veya yiyorsa bu durumda oluşan sağlık sıkıntısının kısa süre zarfında geçeceğini anlatır. 

                Rüyada Sevimli Tavşanlar Görmek

                Birden fazla tavşanı bir arada görmek ve aynı zamanda sevimli hallerini görmeniz arkadaş çevrenizdeki kişilere, bir olay anında alacağınız desteklere aynı zamanda popüler olmaya işarettir.

                Tavşan Sevdiğini Görmek

                Kişinin samimi ve yakın bulduğu kişiye bir konuda destek vereceği ve bu desteğin sonucunda kendisinin de yüzünün güleceği anlamını taşımaktadır.

                Rüyada Tavşan Beslediğinin Görülmesi

                Özellikle bu rüya evli birinin gördüğü rüya ise; ev halkını simgelemekle birlikte zorlanabileceği konuları ön yüze çıkarmaktadır. Ayrıca genel olarak hayatının düzensiz hale gelebileceğini vurgulayan bir rüya olduğu için uyarı anlamındadır.

                Tavşan Görmenin Genel Yorumu

                Rüyasında tavşan gören kişiler kısa süre içinde aydınlığa kavuşur. Çıkmazda olan kişiler içinse talihinin iyi yönde değişeceği manasını taşır. Bununla beraber, mahkemelik olan birinin tavşan görmüş olması; o davayı kazanacağı anlamına gelir. İşsiz kişiler içinse iyi bir işveren sayesinde güzel bir iş bulması ve beraberinde gelecek fırsatlara yorulur.

                Rahmani İçerikli Rüyalar

                Genel olarak rüyaların 3 psikolojide ayrıldığı gerçektir. Rahmani rüyalar, kişinin arzu ettiği şeylerin göstergesi olarak kabul edilse de kişi için gerçekte hayırlı olup olmadığını da anlatır. Tavşan rüyaları da bu nedenle genel olarak rahmani rüyaların kapsamına girmektedir. Genel olarak, rüyanın görüldüğü yer ve kişinin ruh hali önemlidir. Çünkü kişiye yol gösteren rüya anlamını taşımaktadır.

                Şeytani Rüyalar

                Kişinin, arzu etmesine rağmen rüya yoluyla gösterilen objelerin aslında aleyhine olduğunu vurgular. Bu nedenle görülen objenin veya nesnenin mekân, hava değişimi ve bununla beraber görülen her konuyu da irdelemek gerekir. Şeytani rüyalar genellikle aldatıcı rüya olup yanlış yola sevk eden rüya çeşitleridir. Rüyada görülen yapılmaması gereken bir durum güzel olarak gözükür. Bu noktada kişinin gördüğü rüyayı anlatmaması daha doğru olur. Çünkü rüyalar belirli bir süre sonra farklı şekillerde kişilerin karşına çıkabilir. Görüldüğü gibi olmasa da farklı olaylarla karşısına çıkabilir.

               

                Nefsani Rüyalar

                Kişinin, genel olarak hayallerini veya kafasında kurduğu kuruntuların uyku haline geçiş sırasında görmek istediği rüya biçimidir. Yani beyinde düşünülen şeyin görülmesi veya nasıl olacağı gibi merak edilen durumlarla ilgili görmek istedikleridir. Diğer anlamı ile kişinin gerçekte yaşamak istediklerini gösteren rüya şekilleridir. Genel olarak rüya da ne görülürse görülsün öncelikle rüyanızı anlatmadan önce sakince düşünüp kafanıza tüm objeleri birleştirmeniz gerekir. Aslında insanlar çok fazla rüya görmesine rağmen bazen hepsini bazen yarısını bazen de tek bir objeyi hatırlar. Böyle durumlarda özellikle de hatırlanmıyorsa kişi anlatmamalıdır. Çünkü karşınızdaki yorumcu ona göre yorum yapacak ve ruh haliniz etkilenecektir. Bu nedenle gördüğünüz rüyayı tam olarak hatırlamadığınız müddetçe anlatmamanız tavsiye edilir.

0 0